Ünlülerin Medyum u Medyum Tufan Hoca Her türlü sorununuzda Sizlerin yanında... MEDYUM TUFAN

“Kaderden sakınmak kaderi def etmez. Lâkin sâlihlerin duâsı, nüzûl etmiş ve edecek olan elem ve musîbeti def etmeğe ve kaldırmağa medâr olur. İş böyle olunca ey Allah'ın kulları, duâ ediniz."

Büyü nasıl yapılır nasıl bozulur?

BÜYÜ NASIL YAPILIR NASIL BOZULUR ?

Değerli ziyaretçilerim detaylara girmeden önce size net olarak şu bilgileri vermek zorundayım …

Büyü yapanlar ,tamamıyla Şeytan ve şeytani cinleri kullanmak suretiyle büyü yaparlar . Büyü de hiçbir şekilde iyilik yoktur . Şeytan ve tayfasından istenenler

Daima kötülük üzerinedir , şeytanının da amacı zaten budur . Kendisiyle bağlantıya geçen büyücünün kötülük isteklerini hiç hayır demeden kabul eder ve gerçekleştirir.

Büyü kötülük amacıyla yapılır ve yıkmak yapmaktan çok kolaydır .

DİKKAT: Büyü yapanlar büyüyü asla bozamazlar !
Büyü yapan kimseler asla şeytan ve tayfasına herhangi bir büyüyü bozduramazlar .

Bu mümkün değildir. Neden?
Çünkü büyü kötülük amaçlı şeytani varlıkları yönlendirmek ve kişinin üzerine salmaktır.

Bu görevi itirazsız kabul eden bu varlıkların büyücünün emriyle yapılmış bir büyüyü bozmasını düşünmek , ve bu büyücünün büyü bozacağını düşünmek tam anlamıyla cahilliktir.

Kısacası , büyü yapan kişiler asla ve asla büyüyü bozamazlar .
Bu bakımdan büyü bozacak hocalar iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır .
Çünkü onlar rahmani varlıklarla ve dualarla hacette bulunurlar.

Değerli ziyaretcilerim sizlerden gelen istekler üzerine şimdi SİHİR – BÜYÜ konusuna çok detaylı açıklamalar getireceğim . Ancak öncelikler yapmamız gereken Kuranın bizlere işaret ettiği şekliyle meseleyi ortaya çıkarmak ve bu yolu takip etmek suretiyle ;delil ve ispatlarıyla sonuca ve çözüme ulaşmak gerekir . Bu bakımdan Kuran da sihir adı geçen Sure /ayetleri bilmemiz ve bizlere işaret edilen hususları iyice anlamamız gerekir . Kuran Hükümleri ile İslam alimlerinin ortak görüşüne göre de Büyü Yapmak 7 Büyük günahtan biridir . Tüm bu neden ve niçinleri sizlerle paylaşacağım .

Yüce kitabımız KURAN I KERİM de büyü kelimesine rastlamamaktayız.
Bu kelime SİHİR kelimesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki
Kaderimizi etkilemekte yada bozmakta mıdır ?

BÜYÜ

Anlaşılacağı üzere yapılan büyünün çözülmesi , yapılan tılsım tılsımın çözümesi ve bu bilgilerin çözüm amaçlı kullanılmasında hayırlı işlerde büyü yapmak günah değildir, toplumun faydası için yapılabilir.
Örneğin nefret ettirme büyüsünü yaptıran birini düşünelim , evli bir erkek ve kadın var evli ikisi de birbirini çok seviyor ve ancak büyü tesiriyle birbirlerinden soğuyorlar .bu olay böyle devam ederse
bu yuva yıkılır ancak büyü ilmene vakıf bir kişi büyüyü bozarak bu yuvanın dağılmasını engellerse sevap kazanır. Hiç günah olmaz.Nasıl ki Bir adamın silahı var o silahla adam öldürse katil olur günah işler .Ama o silahla bir canavarı öldürse herkes ona dua eder ve hayır işler . Bu gücü etkiyi böyle bir silah gibi algılamak lazım .
İyi işler yaparsan hayr işlersin kötü işler yaparsan günah kazanırsın . Ancak hala bazı insanlar büyüyü komple inkar ediyorlar. Oysa Bakınız ki Kuran’da 61 civarında ayette “büyü” den bahsediliyor.

Evet işte gördüğünüz gibi büyü Kuran’ı Kerim’de bir çok ayette geçmektedir. İnsanlar kendilerine gönderilen peygamberlere büyücü demişler fakat sonunda bu peygamberlerin gösterdikleri harikaların büyü olmadığı mucize olduğu ortaya çıkmış ve peygamberler büyücülere karşı kafirlere karşı galip gelmişler.

Büyünün Çeşitleri

Büyünün 7 çeşidi vardır.
1 İbrahim as ın kavminin yaptığı büyüdür onlar yıldızlara ibadet ediyorlardı ve yıldızların olayların meydana gelmesinde tesirlerinin olduğuna inanırlardı onun için onlar yıldızlardan medet umarak büyüyü yaparlardı.
2 Nefislerinin temizlendiğini ve bazı şeylerin nefislerine musahhar olduğunu zan eden bazı kişilerin nefislerinden medet umarak yaptıkları büyüdür.
3 Cin ve şeytanlardan medet umularak yapılan büyüdür.
4 Hayallerin gösterilmesiyle yapılan büyüdür.
5 Bazı ipler ve aletler vasıtasıyla yapılan büyüdür. bu Fıravnın kavminin yaptığı büyüdür.
6 iİaçlarla yapılan büyüdür.
7 Kalplerin bağlanmasıyla hasıl olan büyüdür.
Yani birilerinin toplum içinde her şeyi yapa bilirim imajını yaratmasıyla o kişi halka olağan şeyleri olağan üstü göstere bilir.Ve onlara psikolojik büyü yapa bilir.

Büyü büyük bir günahtır . Büyünün günah olduğu bütün dinlerde yazılmıştır.Tevrat’ta Büyü yapmayacaksın diye ayet vardır.

Büyüyü bozmak ise çok büyük bir sevaptır.

Evet büyü haramdır dinimiz bunu yasaklıyor.Ama büyüyü çözmek sevaptır. Peygamberlerin mucizeleri ve evliyaların kerametleri haktır. Keramet’te kalıcıdır. Büyücülerin büyüsünden Kuran bahsettiği gibi aynı şekilde büyüden korunmanın Allah’a
Sığınmakla olacağından da yine Kuran bahsediyor.Yahudi Lübeyt Peygamber efendimize büyü yapmış ve efendimiz 2 ay yatakta bazı rivayetlere göre 18 gün kalmış. Daha sonra Cebrail kendisine üzerinde büyü yapılan okun gizlendiği kuyuyu haber vermiş . İpe 11 düğme atılmış bunların çözülmesini ve Nas Ve Felak sürelerini okumasını söylemiş. Efendimiz as aynısını yapmış ve anında iyileşmiş.

Kısaca : Büyü - Tılsım yoktur diyenlerin hiç biri ilmi ve dayanaklı konuşmuyor .Eğer dayanaklı konuşsaydılar bu kadar ayeti gözleri görürdü. Bazı cahillerin bu ilimden haberi olmayan kişilerin bu havas ve manevi İLME bulaşmasından dolayı bazı din adamlarının bütün kaynakları hiçe sayıp bu ilmi inkar etmeleri ; en az o cahillerin bu ilme karışmaları kadar yanlıştır.

Önemli var olan bir şeyi inkar etmek değil gerçekle yanlışı hakiki ile sahteyi birbirinden ayırt etmektir. Yoksa kökünden meseleyi inkar etmek erdemlilik değildir.

 

Dilek Kutusu Çok Yakında Tekrar Aktif Olacaktır ... !!!
Tılsımlı Kravatlar & Tılsımlı Gömlekler
Tılsımlı Yüzükler & Kolyeler
Tılsımlı Giysiler Takılar
Talepler kişilerin İstekleri ve Amaçlarına göre değişiklik arzetmektedir. En Çok Talep Edilen Konuların Başında:

- Siyasi Rekabette Üstünlük
- Parasal Güç
- İdarecilik Elde Etme
- Aile Huzurunun Sağlanmasİ
- Rakiplere Üstünlük
- Cazibe Merkezi Olma
Medyum Tufan ' la Tanışmak Görüşmek isteyen, bilgi almak sohbet etmek isteyen siz Medyum Tufan severleri Bir araya geliyor...

Güncel Buluşmalar
Buluşmalardan Resimler
Online  :6 Bugün  :70 Toplam  :2121093 
Medyum Tufan TUFAN'a ulaşmak ve yardım almak için :
Gsm: 0532 484 30 33 / Tel : 0212 296 67 23
Nişantaşı / İSTANBUL
Ana Sayfa Videolar İletişim HakkımdaBasında Biz Medyum Tufan Başvuru Konuları Bakımlar Büyü ve EtkileriBilinmeyenler Merak Edilenler Parapsikoloji Vefkler Damla Bilişim Karakter Boyutu:12 Px Karakter Boyutu:13 Px Karakter Boyutu:14 Px Yazdır Arkadaşına Gönder